Hity chomikuj.pl – nowości filmowe i …

Hity chomikuj.pl

Ceny biletów do kin są naprawdę wysokie. Będąc osobą dorosłą, która nie uczy się, nie posiada statusu studenta musimy wydać ok. 30 złotych. A przecież często do tego wydatki na przekąski. Biorąc pod uwagę, że wielu z nas zarabia minimalną krajową taką rozrywka jest właściwie dla nas niedostępna. Nawet jeśli te zarobki oscylują w granicach średniej krajowej to już częściej możemy o tym pomyśleć, ale takie wypady z pewnością nie zdarzają się nam zbyt często. To wszystko sprawiło, że rozwinęła się czarna strefa.

Był taki okres czasu, kiedy w sieci można było ściągnąć dosłownie wszystko. Filmy, które w kinie miały wczoraj premierę dziś były już dostępne w wielu serwisach i to często za kilka złotych, a niekiedy nawet za darmo!

 

Nowości filmowe chomikuj.pl i nie tylko

Stron internetowych z bazą filmów było mnóstwo jak i innych podobnych stron. Filmy z chomikuj również były szybko dostępne. To wszystko się jednak w pewnym czasie bardzo zmieniło. Wytwórnie zauważyły, że przez takie czarne interesy ucieka im sporo pieniędzy – jak wiadomo mało kto już chodził do kina. Opłacało nam się zapłacić 3 złote za dostęp do serwisu, by pobrać film niżeli zapłacić 30 złotych za sam bilet i to dla jednej osoby.

 

Dziś swobodne pobieranie filmów jest już trudniejsze. Z pewnością wielu z nas zauważyło, że wiele stron z filmami online nie działa. To sprawiło, że serwis chomikuj.pl stał się jeszcze bardziej popularny. Serwis ten różni się od stron z filmami głównie w tej mierze, że rodzaje filmów do pobierania nie są posegregowane. Musimy skorzystać wcześniej z darmowej wyszukiwarki i wpisać kluczowe słowa, a są nimi najczęściej tytuły filmów.

Jednak filmy to nie jedyne pliki, które oferuje nam chomikuj.pl.

 

Co można jeszcze pobierać z chomikuj?

Faktem jest, że na filmach pobieranie się tutaj nie kończy. Właściwie nie ma tu żadnych ograniczeń. Warto zwrócić jednak uwagę na to, że pobierać możemy to co inny użytkownicy nam udostępnią. Bywa tak, że niektórzy zarejestrowani ładują pliki, które są tylko i wyłącznie do ich dyspozycji.

A to oznacza, że dla nas są zupełnie niedostępne. Poza tym jeśli chodzi o same pliki do ściągania to znajdziemy tu mnóstwo propozycji. Pobierać możemy muzykę, różnego rodzaju programy, gry, a także wiele innych. Możliwości mamy mnóstwo, a można by je wymieniać godzinami.

Filmy, owszem są bardzo często ściągane z chomikuj.pl, ale nie tylko one. Na swoich chomikach ludzie przetrzymują masę ciekawych rzeczy, w tym chociażby książek. Wszystkich plików z możliwością ściągnięcia jest ok. miliarda.

 

Nie zapominajmy jednak, że aby pobrać jakikolwiek plik musimy posiadać odpowiednią ilość transferu. Tym bardziej jeśli nie jesteśmy zarejestrowanymi użytkownikami serwisu. Możemy to jednak szybko zmienić wykupując odpowiednią ilość gigabajtów lub abonament nawet przez SMS-a. Wystarczy wyszukać interesujący nas plik i obok niego znajdziemy kilka ikonek.

Wśród nich będzie możliwość zapłaty. Nieco lepiej mają osoby zarejestrowane, gdzie co miesiąc mogą liczyć na niewielką darmową ilość transferu. Plików jest jednak tak dużo, że z pewnością nie obędzie się przed zdobyciem darmowego transferu lub zakupu.

One Response

  1. Ewelina_Kobra