Darmowy transfer z chomikuj.pl

Serwis chomikuj.pl to bardzo ciekawa platforma, która daje możliwości wielu ludziom. Głównym jej celem jest dzielenie się różnymi plikami z innymi użytkownikami. Jednak aby pobrać plik musimy mieć odpowiednią ilość transferu. To równocześnie rozpaliło pomysły wielu ludziom, by i na tym zarabiać. Jak? Właśnie na sprzedawaniu transferu.

 

Jak pobierać za darmo pliki i filmy z chomikuj

Zacznijmy jednak od początku i wyjaśnimy zasadę zdobywania transferu. Niektóre osoby być może nie wiedzą, ale możliwy jest darmowy transfer w chomikuj. Wszystko zaczyna się jednak od założenia konta i ładowaniu plików na swojego chomika. Od razu wspomnijmy, że do owych plików musimy mieć prawa. Nie możemy ładować wszystkiego jak popadnie, ponieważ ściśle respektowane są prawa autorskie i wcześniej czy później owe pliki będą usunięte, a nasze konto zgłoszone. I teraz zaczyna się cała zabawa – jeśli ktoś pobierze jakikolwiek nasz plik to otrzymujemy punkty.

Ile dokładnie punktów? To wszystko uzależnione jest od wielkości pliku oraz oczywiście samych pobrań. Z tego też wynika, że najlepiej jest ładować na swojego chomika naprawdę spore pliki. I tu kolejna uwaga – nie ładujmy dodatkowo do pliku pełnych zbędnych rzeczy tylko po to, by plik miał większą wielkość. To również jest zgłaszane. Jakie pliki powinniśmy zatem ładować? Oczywiście nasze autorskie.

Możemy również przesyłać prace osób trzecich, ale pod warunkiem, że wyrażają one na to zgodę. Poza tym warto zwrócić uwagę na to, by przesyłane przez nas pliki były na czasie. Dzięki temu więcej osób je pobierze, a my zainkasujemy za to większą ilość punktów.

 

Ale same punkty to jeszcze nic. Kiedy uzbieramy ich odpowiednią ilość dopiero wtedy możemy je wymienić na darmowy transfer, dzięki któremu sami będziemy mogli pobierać od innych. Możemy punkty zamienić na dodatkowe GB lub na abonamenty.

 

Wspominając o osobach, które zarabiają na chomikuj.pl mamy na myśli owy proces. Ładują oni pełno plików, które są na czasie. Dzięki temu tych pobrań jest naprawdę sporo, a to przekłada się na ilość punktów. Z serwisu korzysta naprawdę sporo osób, dzięki czemu popyt jest spory.

Nas nie kosztuje to właściwie nic oprócz spędzonego czasu na ładowanie plików. Potem możemy czekać jedynie na rezultaty.

Praca niezwykle prosta. Co więcej jest to tak dochodowy sposób na zarobek, że coraz więcej osób myśli na obejście tych procesów i znajduje programy, które automatycznie nabijają im punkty. Na to również należy uważać, bo może skończyć się na zablokowaniu konta.

 

Podsumowując, darmowe pobieranie plików w chomikuj.pl jest jak najbardziej możliwe. Nie musimy koniecznie go wykupywać na stronie, choć oczywiście istnieje taka możliwość. Warto poświęcić nieco czasu na załadowanie kilku plików, dzięki którym będziemy mogli zbierać punkty, za które następnie wymienimy dodatkowe GB. Zwróćmy uwagę, że sporo punktów możemy wyłapać także na tapetach na telefon.

Tu możemy zgarnąć największą pulę punktów. Znajdując ciekawe tapety, do których będziemy mieli prawo warto zatem ładować na swojego chomika. Mogą być one także naszego autorstwa.